Indywidualny projekt w idei One For Life
Wyroby Saileath na specjalne zamówienie

Jako, że wyroby Saileath szyte są przeze mnie w mojej własnej pracowni, mogę uszyć każdy z nich pod Twoje indywidualne preferencje. Każdy wyrób mogę uszyć z wybranego przez Ciebie koloru skóry lub przy użyciu innych nici, niż te podstawowe. Na każdym wyrobie mogę dodatkowo wybić na inicjały Twoje lub obdarowywanej przez Ciebie osoby.

 

Wybicie inicjałów: 

Jeśli chcesz, abym wybiła inicjały na wyrobie, to koniecznie przy zamawianiu wybierz ilość znaków do wybicia. Jeden znak, to jedna wybita litera. W komentarzu do zamówienia wpisz jakie to mają być inicjały. Przykładowo to może być KP, K&P, albo nawet KP&PK. 

 

 

 

Zmiana koloru nici:

  • wybierz jeden z czterech kolorów - czerwony, kobaltowy niebieski, grafitowy albo brązowy. Wpisz w komentarzu do zamówienia, że chcesz, aby nici zostały zmienione i podaj kolor. Tak jak tutaj:

  • jeśli chcesz inny kolor, napisz do mnie wiadomość na maila kontakt@saileath.com, podaj w nim na jakim kolorze Ci zależy, a ja postaram się dla Ciebie go zamówić. Czas oczekiwania na materiały, to od 7 do 30 dni.

 

 

Zmiana koloru skóry:

Poniżej znajduje się próbnik kolorów skóry dostępnych w garbarni Il Ponte.

Kolory, które są stale dostępne w Pracowni Saileath, to: czerwony (rosso), kobaltowy niebieski (cobalto), grafitowy (blu) albo brązowy (whisky).

Jeśli chcesz, abym uszyła Ci wyrób ze skóry w innym kolorze, to napisz do mnie wiadomość na maila kontakt@saileath.com. Podaj w niej na jakim kolorze Ci zależy, a ja postaram się dla Ciebie go zamówić. Czas oczekiwania na materiały, to od 7 do około 90 dni.

 

 

 

 

Indywidualny projekt Saileath

Podobają Ci się idea One For Life, w której powstają wyroby Saileath, jednak żaden z nich nie jest Twoim faworytem? Chciał_byś, abym dostosowała, któryś z wyrobów Saileath do Twoich indywidualnych potrzeb, np. poprzez zmianę skóry, nici, dodanie/zwiększenie/zmniejszenie kieszeni itp.

Może masz w głowie całkowicie inny projekt? Chciał_byś mieć etui, torebkę, nerkę lub pasek uszyty w idei One For Life w pracowni Saileath? Jeśli tak, to to spotkanie jest dla Ciebie!

 

W takim razie zapraszam Cię do spotkanie w Pracowni! Tu możesz wybrać dogodny dla Ciebie termin - KLIK!

 

W trakcie 2-godzinnego spotkania:

  • będziesz mógł/mogła opowiedzieć mi na czym Ci zależy lub co chcesz zmienić;
  • w oparciu o Twoje potrzeby wykonam szkice wyrobu;
  • do projektu dobierzesz sobie skóry, nici i dodatki kaletnicze;
  • wykonam wstępną wycenę zaprojektowanego wyrobu.

 

Jeśli nie pasuje Ci żaden termin -> napisz do mnie kontakt@saileath.com 

 

 

FAQ:

 

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY, ABY OMÓWIĆ PROJEKT?

Zapraszam Cię na spotkanie do mojej Pracowni, która znajduje się przy ul. Naruszewicza 9/U1, wejście do pracowni jest od strony ul. Długosza. Jeśli nie jesteś ze Szczecina, to możemy spotkać się na Zoomie. 

 

DLACZEGO SPOTKANIE JEST PŁATNE?

W trakcie spotkania poświęcam swój czas na zaprojektowanie indywidualnego wyrobu. Jednak kwota indywidualnego projektu jest formą zadatku, która jest wliczana do finalnego wyrobu.

 

CO JEŚLI BĘDĘ CHCIAŁ/A SIĘ ZASTANOWIĆ?

Spotkanie nie wiąże się z obowiązkiem zakupu zaprojektowanego wyrobu. Jeśli będziesz chciał/a się jeszcze zastanowić, otrzymasz bon o wartości 320 zł do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca. Bon dotyczy tylko przedmiotu, który został zaprojektowany w trakcie spotkania. Po miesiącu od spotkania bon przepada.

 

JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA WYRÓB?

To zależy od tego: czy wybraną skórę będę miała w pracowni oraz jak bardzo jest to skomplikowany projekt. Czas oczekiwania wahać się będzie od 3 tygodni do 4 miesięcy.

Indywidualny projekt, w zależności od skomplikowania wykonuję od 3 tygodni do 4 miesięcy. 

 

Wyroby szyte na zamówienie nie podlegają zwrotowi. Więcej na ten temat w regulaminie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.