Pracownia

Cześć!

 

Ogromnie się cieszę, że chcesz odwiedzić Pracownię Saileath! 

Staram się, żeby zdjęciach w sklepie jak najlepiej odzwierciedlały to jak wyroby wyglądają na żywo. Jednak nie zawsze wszystko można poczuć. W trakcie spotkania w pracowni oprócz przyjrzenia się z bliska wyrobom Saileath, będziesz mógł/mogła poczuć ich zapach czy fakturę. 

Przez 45 min Pracownia będzie tylko dla Ciebie - wystarczy, że wybierzesz dzień i godzinę. Dodatkowo, w trakcie spotkanie będę mogła:

  • wykonać dla Ciebie personalizację wyrobu w postaci wybicia inicjałów;
  • zapakować wybrany wyrób na prezent.

 

Moja Pracownia znajduje się w Szczecinie przy ul. ks. bpa A. Naruszewicza 9/U1 (wejście jest od ul. Długosza). Jednak zanim wybierzesz się w odwiedziny, zarezerwuj proszę termin naszego spotkania: CHCĘ UMÓWIĆ SPOTKANIE

Jeśli żaden z podanych terminów Tobie nie pasuje, napisz do mnie na kontakt@saileath.com

 

 

 CO DAJE MI UMÓWIENIE TERMINU?

Umawiając się na konkretny termin otrzymujesz gwarancję, że tego dnia zastaniesz mnie w ogóle w Pracowni :) Pracownia Saileath jest przede wszystkim moją Pracownią, a nie sklepem. Przykładowo, w trakcie szycia jest tu niemały bałagan! Wiedząc, że danego dnia przyjdziesz, przygotuję Pracownie na Twoje przyjście, tak abyś czuł/a się w niej komfortowo -  Co najważniejsze, w czasie spotkania będę mogła poświęcić całą swoją uwagę Tobie.

Pamiętaj, że spotkanie nie wiąże się z obowiązkiem zakupu. Ten czas możesz poświęcić na to, aby na spokojnie obejrzeć wszystkie wyroby, zadać mi pytania o materiały czy szycie.

 

JAK MOŻNA DOJECHAĆ DO PRACOWNI?

  • AUTEM - w okolicach Pracowni łatwo jest znaleźć miejsce parkingowe, również takie poza SPP.
  • KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ - Pracownia znajduje się blisko zajezdni Kołłątaja (5 min piechotą). Najbliższe przystanki: Orzeszkowej (170m), Niemcewicza (340m), Krasińskiego (540m).
  • ROWEREM MIEJSKIM - najbliższa stacja roweru miejskiego jest przy rondzie Giedroycia

Pracownia znajduje się przy ul. Naruszewicza 9/U1, wejście do niej jest od strony ul. Długosza.

 

INFORMACJE DLA OSÓB Z DZIEĆMI:

Pracownia jest miejscem, w którym znajdują się maszyny i ostre narzędzia. Dlatego dzieci do 12 roku życia mogą tu przebywać tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Chcę, aby każdy czuł się dobrze w mojej Pracowni i spędził tu miło czas. Jednak jeśli odwiedzające dziecko będzie narażać swoje zdrowie na uszczerbek lub stwarzać zagrożenie uszkodzenia mienia Pracowni, to będę zmuszona Was poprosić o opuszczenie Pracowni. 

 

INFORMACJE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI:

Do Pracowni prowadzą 3 schodki, ale drzwi są dość szerokie - jeśli poruszasz się na wózku będziesz niestety potrzebować pomocy osoby, która pomoże Ci pokonać te kilka schodków.

 

JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ W PRACOWNI?

Jeśli będziesz chciał/a coś zakupić, to w Pracowni możesz zapłacić gotówką, blikiem lub kartą.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Usługi wybicia inicjałów oraz pakowania na prezent są dodatkowo płatne. Przedmioty personalizowane nie podlegają zwrotom.

 

 

Do zobaczenia na miejscu!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.