Pracownia

Cześć!

Ogromnie się cieszę, że chcesz odwiedzić pracownię Saileath! 

Staram się, żeby zdjęciach w sklepie jak najlepiej odzwierciedlały to jak wyroby wyglądają na żywo. Jednak nie zawsze wszystko można poczuć. W trakcie spotkania w pracowni oprócz przyjrzenia się z bliska wyrobom Saileath, będziesz mógł/mogła poczuć ich zapach czy fakturę. 

Przez 45 min pracownia będzie tylko dla Ciebie wystarczy, że wybierzesz dzień i godzinę :) Dodatkowo*, w trakcie spotkanie będę mogła:

  • wykonać dla Ciebie personalizację** wyrobu w postaci wybicia inicjałów;
  • zapakować wybrany wyrób na prezent.

 

Moja pracownia znajduje się w Szczecinie przy ul. ks. bpa A. Naruszewicza 9/U1 (wejście jest od ul. Długosza). Jednak zanim wybierzesz się w odwiedziny umów się proszę na wizytę: CHCĘ UMÓWIĆ SPOTKANIE

Jeśli żaden z podanych terminów Tobie nie pasuje, napisz do mnie na kontakt@saileath.com

 

 

 

 

 

FAQ

 

CZEMU TRZEBA SIĘ UMAWIAĆ?

Pracownia Saileath jest przede wszystkim moją pracownią a nie sklepem. Przykładowo, w trakcie szycia jest tam niemały bałagan :) Ponadto, cenię sobie wolność jaką mi daje ta praca, dlatego nie jestem tu codziennie od 8-18 i nie zawsze możesz mnie zastać w pracowni.

 

CO DAJE MI UMÓWIENIE TERMINU?

Umawiając się na konkretny termin otrzymujesz gwarancję, że tego dnia zastaniesz mnie w ogóle w pracowni :) Wiedząc, że danego dnia przyjdziesz, przygotuję pracownie na Twoje przyjście, tak abyś czuł/a się w niej komfortowo. Co najważniejsze, w czasie spotkania będę mogła poświęcić całą swoją uwagę Tobie.

 

JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ?

Jeśli będziesz chciał/a coś zakupić, to w pracowni możesz zapłacić gotówką, blikiem lub kartą.

 

CHCĘ TYLKO OBEJRZEĆ, ALE NIE WIEM CZY COŚ KUPIĘ...

Pamiętaj, że spotkanie nie wiąże się z obowiązkiem zakupu. Ten czas możesz poświęcić na to, aby na spokojnie obejrzeć wszystkie wyroby, zadać mi pytania o materiały czy szycie.

 

 

 

_____

*usługa jest dodatkowo płatna

**przedmioty personalizowane nie podlegają zwrotom

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl