Bilet na Warsztat Otwierania Zmysłów 3.09.2022

Kopia Warsztaty Otwierania Zmysłów (3).png
 • promocja
 • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1 dzień
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 315,00 zł 335,00 zł 315.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 W trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów będziesz przede wszystkim miał/a okazję do tego by użyć swoich zmysłów tak, jak na co dzień tego nie robisz. Bilet dotyczy spotkania w sobotę 3.09.2022 od 15:00 do 19:00.

 

W trakcie spotkanie będziesz mogła/mógł się po prostu rozkoszować zapachem wina i skóry, zastanawiając się co te zapach Ci przywodzi na myśl? Może wino pachnie trochę jak wspomnienie beztroskich wakacji, w trakcie których siedziałaś/eś w sadzie u dziadków? Może skóra sprawi, że przypomni Ci się Twój pierwszy "dorosły" portfel? 

W codziennym biegu, zapewne nie zawsze masz czas i siły by po prostu zaciągnąć na chwilę ręczny i skupić się na smaku, zapachu, dźwięku lub dotykanym przedmiocie. Pozwól sobie na to, aby choć na chwilę stać się znów dzieckiem, które odkrywa na nowo świat poprzez swoje zmysły.

Jeśli chcesz podarować sobie czas, w którym będziesz mogła/mógł skupić się na sobie i swoich odczuciach to serdecznie zapraszamy Cię na nasz Warsztat Otwierania Zmysłów.

 

Czy musisz być znawczynią/cą wina lub mistrzynią/em nożyc?

Inspiracją do powstania warsztatu była skóra i wino, dlatego też podczas spotkania będziesz miał/a szansę zgłębić swoją wiedzę o kaletnictwie oraz winiarstwie. Nie musisz być jednak znawczynią/cą wina lub mistrzynią/em nożyc, aby otworzyć swoje zmysły na to co Cię otacza. Rzemieślnicze wyroby tworzone przez Saileath oraz wino z Winnicy Kojder będą Ci tylko pomagać w Twoim otworzeniu zmysłów. 

 

CO CIĘ CZEKA?

Ania opowie Ci o tym jak powstają wina – od winnego grona do butelki. Dowiesz się co sprawia, że wino może smakować jak jabłecznik lub kompot z rabarbaru? W trakcie Warsztatów spróbujesz czterech, różnych win z Winnicy Kojder oraz będziesz miała/miał w końcu czas i przestrzeń na to by określić ich smaki, zapachy i kolory. Dodatkowo Ania przygotuje poczęstunek złożony z regionalnych i ekologicznych serów oraz pieczywa.

W trakcie spotkania odkryjesz świat rzemiosła i skóry, które pomogą Ci otworzyć Twoje zmysły. Przy pomocą swojego węchu, dotyku i słuchu poznasz różnego rodzaju materiały, z których można uszyć wyroby kaletnicze. Dowiesz się również jak wygląda produkcja niektórych z nich. Co więcej będziesz mógł/mogła poczuć klimat kaletniczej pracowni oraz spróbować rzemiosła, własnoręcznie wykonując wyrób, poprzez stosowanie tradycyjnych technik kaletniczych, które przy okazji rozwiną Twój zmysł dotyku.

 

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

 • chciał_byś otworzyć się i skupić na nowych doznaniach;
 • lubisz w wartościowy sposób spędzać swój wolny czas;
 • lubisz poznać nowe osoby, ale jednocześnie nie lubisz tłumów;
 • zawsze chciałaś/eś wziąć udział w degustacji wina, ale zależy Ci na luźnej atmosferze;
 • zawsze chciałaś/eś spróbować swoich sił w kaletnictwie i własnoręcznie wykonać wyrób, który zostanie z Tobą na lata;
 • lub po prostu, chcesz dać sobie przestrzeń na to, aby odkrywać świat na nowo przy pomocy swoich zmysłów!

 

To wyjątkowe spotkanie prowadzone będzie przez dwie przyjaciółki, Karolinę i Anię, dla których praca jest prawdziwą pasją i spełnieniem marzeń. Obie tworzą wyjątkowe wyroby z poszanowaniem dla tradycji, rzemiosła i przyrody.

 

KIM JESTEŚMY?

Ania już od dziecka była miłośniczką zwierząt i roślin. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzała w stajni (nie zmieniło się to mimo upływu lat). Ta dziecięca pasja do jeździecka popchnęła ją w kierunku Zootechniki. W trakcie studiów, zaczęła interesować się winiarstwem. A obecnie, już od kilku lat, wraz ze swoim bratem i tatą prowadzi rodzinną firmę Winnice Kojder, w której tworzą ekologiczne wina.

Karolina, jeśli chodzi o konie, to ledwo nauczyła się jeździć kłusem, ale... za to od dziecka uwielbiała świat sztuki, który to zaprowadził ją na studia projektowe. To właśnie w ich trakcie, niespodziewany twist wydarzeń, odkrył przed nią tradycje rzemieślnicze, które skrywała jej rodzina. Karolina postanowiła pójść za przeczuciem i dziś tworzy markę Saileath, w której projektuje skórzane wyroby w autorskiej idei One For Life, a następnie szyje je własnoręcznie w swojej szczecińskiej pracowni.

 

Zastanawiasz się czy warsztaty na pewno są dla ciebie?

Jeśli wybierasz wino po ładnej etykiecie, a gdy ktoś się Ciebie pyta o ty czy wolisz Chardonnay czy Cuvee, to czujesz pot na plecach. Albo jeśli niezbyt dobrze wspominasz zajęcia plastyki w szkole, a prace domowe robiła Ci mama, to… NIC! Nie musisz być znawczynią wina lub mistrzynią nożyc, aby otworzyć swoje zmysły na to co Cię otacza. Wino i skóra mają Ci tylko w tym pomóc.

 

WAŻNE INFORMACJE:

 • Warsztaty są dla osób pełnoletnich.
 • JEST TYLKO 5 MIEJSC!
 • Bilet dotyczy spotkania, które odbędzie się 3.09.2022 w godzinach 15:00-19:00.

 

 

Nie pasuje Ci termin, albo nie ma już biletów? 

W zakładce WARSZTATY znajdziesz bilety na pozostałe terminy. Możesz też zaproponować inny termin, poprzez ten FORMULARZ ZAPISU - napiszę do Ciebie, zanim wystartuje oficjalna sprzedaż biletów. 

 

 

____

REGULAMIN WARSZTATU OTWIERAJĄCEGO ZMYSŁY

 

Biorąc udział w Wydarzeniach organizowanych w Pracowni Saileath, akceptujesz zasady zawarte w poniższym Regulaminie.

 

Regulamin

 

WARSZTATY

Warsztaty obejmują wszystkie organizowane spotkania i warsztaty w pracowni.

 

CEL WARSZTATÓW

Celem warsztatów jest otworzenie zmysłów, poprzez pogłębianie wiedzy z zakresu winiarstwa i kaletnictwa. 

 

ORGANIZATORZY

Organizatorem warsztatów jest SLTH Karolina Nowaczewska, ze stałym miejscem prowadzenia działalności gospodarczej przy ul. Belgijska 10a/9, 71-795 w Szczecinie. NIP: 8513262212, REGON: 389498180 

 

UCZESTNICY

Uczestnikiem warsztatów może zostać wyłącznie osoba pełnoletnia, która poprzez dokonanie zgłoszenie na warsztaty, niniejszym zaakceptuje warunki Regulaminu.

Uczestnicy zobowiązani się do przestrzegania zasad BHP oraz bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty. Dodatkowo zobowiązani są do zachowania czystości w miejscu prowadzenia warsztatów.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń osób prowadzących warsztaty.

 

ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY

Zgłoszenia można dokonać poprzez:

 1. Zakup biletu na stronie https://www.saileath.com/warsztat-otwierania-zmyslow
 2. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata za bilet wstępu.
 3. Ten bilet dotyczy spotkania, które odbędzie się 3.09.2022 w godzinach 15:00-19:00.

 

PŁATNOŚĆ

Płatności można dokonać poprzez:

-szybkie płatności Przelewy24 - BLIK lub przelew online

-przelew tradycyjny na konto bankowe (mBank):

SLTH Karolina Nowaczewska

96 1140 2004 0000 3102 8032 4027

 

 

REZYGNACJA UCZESTNIKA

Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów należy poinformować Organizatora o rezygnacji Uczestnika, mailowo: kontakt@saileath.com

Przy rezygnacji z warsztatów w terminie do tygodnia przed wyznaczonym dniem warsztatów Organizator zwraca 100% dokonanej wpłaty. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż tydzień przed planowanym terminem warsztatów Organizator nie zwraca dokonanej wpłaty.

 

ODWOŁANIE WARSZTATÓW

W wyjątkowych sytuacjach, m.in., jak poniżej:

 •  niska frekwencja (ilość chętnych uczestników poniżej określonej grupy minimalnej)
 • rezygnacja organizatora lub współorganizatora
 • zdarzenia losowe, uniemożliwiające przeprowadzenie warsztatów w określonym wcześniej miejscu i czasie

organizator ma prawo do odwołania warsztatów. Uczestnicy do 5 dni roboczych otrzymają całą kwotę wpłaconą wcześniej, przelewem na konto bankowe z którego dokonano wpłaty.

 

UDOSTĘPNIANIE WIZERUNKU

W trakcie trwania warsztatów mogą zostać wykonane zdjęcia, dokumentujące efekty prac Uczestników, które następnie zostaną opublikowane na stronie internetowej Pracowni i/lub na Facebooku oraz Intagramie. Na niektórych ujęciach mogą pojawić się również Uczestnicy warsztatów.

Jeżeli Uczestnik nie wyraża zgody na udostępnianie wizerunku, ma obowiązek poinformowania o tym Organizatora przed rozpoczęciem warsztatów.

 

REKLAMACJE

Uczestnik może złożyć reklamację z powodu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy przez Organizatora.

Reklamację należy złożyć w formie pisemnej na adres siedziby Organizatora lub mailowo na adres: kontakt@saileath.com

Reklamacja powinna zawierać: dane teleadresowe Uczestnika, nazwę Wydarzenia, którego reklamacja dotyczy, określenie przedmiotu reklamacji, przedstawienie okoliczności uzasadniających reklamację oraz podpis reklamującego – w przypadku reklamacji złożonej w formie pisemnej.

Reklamacja może być złożona w terminie miesiąca od ostatniego dnia zaistnienia zdarzenia stanowiącego przedmiot reklamacji. Reklamację złożoną po upływie tego terminu pozostawia się bez rozpoznania, o czym Organizator niezwłocznie zawiadamia Uczestnika.

Organizator niezwłocznie potwierdza przyjęcie reklamacji drogą elektroniczną, przesyłając potwierdzenie mailowe do zgłaszającego. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia jej przyjęcia. O sposobie załatwienia reklamacji Organizator zawiadamia Zgłaszającego drogą elektroniczną, przesyłając informację zwrotną wraz z uzasadnieniem.

Złożenie reklamacji nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty za warsztaty.

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl