Opcje przeglądania
Czas trwania warsztatów
Ilość miejsc na warsztatach
Poziom zaawansowania warsztatów
Czas realizacji
Cena
  • od
    do

Odkryj świat rzemiosła i zasmakuj kaletnictwa na żywo!

Zapraszam Cię w progi mojej nowej, szczecińskiej pracowni! Wybierz warsztaty, które Cię interesują.

 

Warsztat Otwierania Zmysłów

Jeśli akurat takich nie ma, to zapraszam Cię do obserwowania Instagrama lub Facebooka, tam na pewno wkrótce pojawią się informacje o zbliżających się spotkaniach!

 

FAQ WARSZTATOWE: 

>> Czy dam radę?  

Warsztaty są przeznaczone dla każdego, niezależnie od poziomu doświadczenia w kaletnictwie. Zarówno dla amatorów, jak i osób, które już mają za sobą pierwsze kaletnicze próby i chcą się zainspirować oraz poznać moje kaletnicze techniki. Aby wziąć w nich udział nie jest wymagane żadne przygotowanie, umiejętności, wiedza, ani „talent” (choć na warsztatach odkryjesz, że już go masz :))

Warsztaty odbywają się w niewielkich grupach do 6 os., co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika, abyś mogła/mógł jak najlepiej wykorzystać swój czas na warsztatach.

>> Co wchodzi w cenę warsztatów? 

  • skóra garbowana roślinnie potrzebna do uszycia paska, pochodząca z garbarni należącej do konsorcjum Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale
  • pozostałe materiały takie jaki: nici, kondycjonery, kleje etc. 
  • wszystkie narzędzia potrzebne do uszycia pasków: noże, pobijaki i wybijaki, edge beveler, groover, wood slicker, igły i nici oraz maszyny do szycia.
  • poczęstunek: kwoda, pyszne ciacho, przekąski
  • kawa z palarni ROST
  • zajęcia prowadzone przez profesjonalną kaletniczkę i baristę którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i tajnikami!

>> Kto poprowadzi Warsztat Otwierania Zmysłów?

To wyjątkowe spotkanie prowadzone będzie przez przyjaciół - Karolinę i Alexa.

Karolina Nowaczewska, projektantka wzornictwa oraz czeladniczka kaletnictwa. Od 4 lat prowadzę markę Saileath, w której tworzę osobiste przedmioty w autorskiej idei OneForLife. W mojej szczecińskiej Pracowni spotkamy się podczas warsztatów, by wspólnie odkrywać tajniki kaletnictwa i tworzyć niepowtarzalne dodatki. 

Alex swoją przygodę z kawą rozpoczął w wieku 16 lat, a w końcu dorywcza praca zamieniła się w prawdziwą pasję. Dwa lata temu wraz z dwójką kolegów postanowił pójść o krok dalej i tak powstał ROST Coffee That Cares. Jak sam pisze: „każdą kawę poznaję, próbuję jej i ręcznie wypalam na małym, 5-kilogramowym piecu. Praca z kawą pozwala mi umilać dzień innym - za pomocą smacznych naparów, kremowych kaw mlecznych czy intensywnych espresso. Za to, praca z kawą speciality pozwala mi uświadamiać ludzi i dokładać swoją małą cegiełkę do walki ze zmianami klimatycznymi”.

 

 

 

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu:

+48 507 278 261 | kontakt@saileath.com 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.