Warsztat Otwierania Zmysłów SKÓRA & KAWA - 26.11

Dostępność: Tymczasowo niedostępne
Cena: 277,00 zł 277.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Warsztat Otwierania Zmysłów jest podróżą ku doświadczaniu codzienności w głębszy sposób, w której to skóra i kawa stają się Twoimi przewodnikami. Przygotuj się na prawdziwą ucztę dla ciała, ducha i… zmysłów! 

 

Warsztat Otwierania Zmysłów - niedziela, 26 listopada 10:00 - 14:00

Poznaj metody parzenia kawy i uszyj swój skórzany dodatek! 

 • Cupping, czyli degustacja kawy.
 • Alternatywne metody parzenia kawy - dowiedz się, jak przygotować idealną kawę przy u życiu dripa czy Aeropressu!
 • Poznaj p rzepis na pyszne domowe cappuccino od Alexa!
 • Rzemieślnicza część - własnoręcznie uszyj skórzany dodatek: zawieszkę lub zakładkę.

 

Chcesz poznać proces PALENIA kawy i samemu spróbować to zrobić?

Wybierz Warsztat Otwierania Zmysłów w sobotę 25 listopada 

WYBIERAM WARSZTAT > 

 

Poznaj tajemnice pracowni kaletniczej

Nasze spotkanie odbędzie się w wyjątkowym miejscu - Pracowni Saileath. Po wejściu do niej, natychmiast otoczy cię charakterystyczny zapach skóry. Jej zapach i tekstura pomogą wam otworzyć zmysły węchu, słuchu i dotyku.

W trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów przejdziesz przez wszystkie etapy wykonywania wyrobów kaletniczych: swoimi dłońmi poczujesz gładkość skóry, szorstkość nici, zimno metalowych narzędzi. A szyjąc, usłyszysz jak skóra delikatnie skrzypi przy każdym przeciągnięciu nici.

 

 

 

Czym smakuje kawa?

Kawa jest napojem, który ma zarówno wielu miłośników, co przeciwników. Ci drudzy często zarzucają jej zbyt kwaśny/gorzki smak. Ja też byłam wśród nich. Zmieniło się to dopiero za sprawą Alexa, który otworzył przede mną świat kaw speciality. Okazało się, że kawa może smakować pomidorami, owocami leśnymi, czy karmelem. A każdy może znaleźć wśród nich smak, który pokocha. Właśnie dlatego tym razem do współtworzenia Warsztatu zaprosiłam Alexa, baristę i współwłaściciela warszawskiej palarni kawy ROST Coffee That Cares. W trakcie Warsztatu, z pomocą Alexa wejdziesz w świat smaków i aromatów kawy.

 

 

Do domu wrócisz z...

uszytym przez siebie skórzanym dodatkiem oraz kawą. Dzięki temu Twoje zmysły ponownie otworzą się przy kolejnej porannej kawie :) 

 

 

 

Kto poprowadzi Warsztat Otwierania Zmysłów?

To wyjątkowe spotkanie prowadzone będzie przez przyjaciół - Karolinę i Alexa. Dla nich praca jest prawdziwą pasją i spełnieniem marzeń. 

Mnie może już znasz :) Ja nazywam się Karolina i na co dzień tworzę markę Saileath, w której projektuję skórzane wyroby w autorskiej idei One For Life, a następnie szyje je ręcznie w mojej szczecińskiej Pracowni, w której to właśnie spotkamy się w trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów. Osobiste przedmioty Saileath tworzę dla ludzi, którzy chcą otaczać się przedmiotami, które coś dla nich znaczą. By, zamiast kilkunastu nic nieznaczących mieć te, które są ważne, bo są częścią ich historii.

Alex swoją przygodę z kawą rozpoczął w wieku 16 lat, a w końcu dorywcza praca zamieniła się w prawdziwą pasję. Dwa lata temu wraz z dwójką kolegów postanowił pójść o krok dalej i tak powstał ROST Coffee That Cares. Jak sam pisze: „każdą kawę poznaję, próbuję jej i ręcznie wypalam na małym, 5-kilogramowym piecu. Praca z kawą pozwala mi umilać dzień innym - za pomocą smacznych naparów, kremowych kaw mlecznych czy intensywnych espresso. Za to, praca z kawą speciality pozwala mi uświadamiać ludzi i dokładać swoją małą cegiełkę do walki ze zmianami klimatycznymi”.

 

Zastanawiasz się czy to jest dla Ciebie?

To spotkanie jest dla Ciebie idealne, jeśli:

 • lubisz w wartościowy lub kreatywny sposób spędzać swój wolny czas;

 • lubisz poznać nowe osoby, ale jednocześnie nie lubisz tłumów;

 • chcesz wejść w świat różnorodnych smaków i zapachów kawy, tylko potrzebujesz przewodnika, która pomoże Ci się w nim odnaleźć

 • chcesz zobaczyć jak wygląda proces palenia kawy i samemu spróbować wypalić kawę!
 • chciałaś/eś spróbować swoich sił w rzemiośle, a może nawet w kaletnictwie i własnoręcznie wykonać wyrób;

 • lub po prostu, chcesz dać sobie przestrzeń na to, aby odkrywać świat na nowo przy pomocy swoich zmysłów!

 

Bilet otwierający zmysły na prezent:

Co powiesz na to, aby w ramach prezentu spędzić miło czas razem? Ja myślę, że najlepszym prezentem są WSPÓLNE wspomnienia! Albo też dawanie wyjątkowych wspomnień :) Właśnie dlatego bilet możesz zamówić dla bliskiej Ci osoby. 

 

WAŻNE INFORMACJE:

 • JEST TYLKO 6 MIEJSC!

 • Bilet dotyczy wybranego spotkania, które odbędą się: 25.11.2023, w godzinach 14:00-18:00 oraz 26.11.2023, w godzinach 10:00-14:00.

 • Bilet upoważnia do wstępu tylko na jedno wydarzenie - wybierz dobrze datę! 

 • Na Warsztat Otwierania Zmysłów możesz zabrać swoją pociechę, ale pamiętaj o tym, że: Pracownia jest miejscem, w którym znajdują się maszyny i ostre narzędzia. Dlatego dzieci do 12 roku życia mogą tu przebywać tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

Nie pasuje Ci termin, albo nie ma już biletów? 

W zakładce WARSZTATY znajdziesz bilety na pozostałe terminy. A jeśli tam nie ma to możesz też zaproponować inny termin, poprzez ten FORMULARZ ZAPISU - napiszę do Ciebie, zanim wystartuje oficjalna sprzedaż biletów. 

 

 

____

REGULAMIN WARSZTATU OTWIERAJĄCEGO ZMYSŁY

 

Biorąc udział w Wydarzeniach organizowanych w Pracowni Saileath, akceptujesz zasady zawarte w poniższym Regulaminie.

 

Regulamin

WARSZTATY

Warsztaty obejmują wszystkie organizowane spotkania i warsztaty w pracowni.

CEL WARSZTATÓW

Celem warsztatów jest otworzenie zmysłów, poprzez pogłębianie wiedzy z zakresu kaletnictwa oraz poprzez degustację dań.  

ORGANIZATORZY

Organizatorem warsztatów jest SLTH Karolina Nowaczewska, ze stałym miejscem prowadzenia działalności gospodarczej przy ul. ks. bpa A. Naruszewicza 9/U1, 71-556 w Szczecinie. NIP: 8513262212, REGON: 389498180 

 

UCZESTNICY

Uczestnikiem warsztatów może zostać osoba, która poprzez dokonanie zgłoszenie na warsztaty, niniejszym zaakceptuje warunki Regulaminu.

Uczestnicy zobowiązani się do przestrzegania zasad BHP oraz bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty. Dodatkowo zobowiązani są do zachowania czystości w miejscu prowadzenia warsztatów.

Uczestnicy, którzy nie będą przestrzegać zasad BHP, stosować się do bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty i tym będą narażać swoje zdrowie na uszczerbek lub stwarzać zagrożenie uszkodzenia mienia Pracowni, to będę zmuszona Was poprosić o opuszczenie Pracowni. 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń osób prowadzących warsztaty.

ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY

Zgłoszenia można dokonać poprzez:

 1. Zakup biletu na stronie https://www.saileath.com/woz-bilet-2 
 2. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata za bilet wstępu.
 3. W zależności od wybranej opcji bilet dotyczy tylko jednego spotkania, które odbędzie się 25.11.2023, w godzinach 14:00-18:00 lub 26.11.2023, w godzinach 10:00-14:00.

Płatności można dokonać poprzez:

 • szybkie płatności Przelewy24 - BLIK lub przelew online
 • płatności Shoper 
 • przelew tradycyjny na konto bankowe (mBank):

SLTH Karolina Nowaczewska

96 1140 2004 0000 3102 8032 4027

REZYGNACJA UCZESTNIKA

Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów należy poinformować Organizatora o rezygnacji Uczestnika, mailowo: kontakt@saileath.com

Przy rezygnacji z warsztatów w terminie do tygodnia przed wyznaczonym dniem warsztatów Organizator zwraca 100% dokonanej wpłaty. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż tydzień przed planowanym terminem warsztatów Organizator nie zwraca dokonanej wpłaty.

ODWOŁANIE WARSZTATÓW

W wyjątkowych sytuacjach, m.in., jak poniżej:

 • niska frekwencja (ilość chętnych uczestników poniżej określonej grupy minimalnej);
 • rezygnacja organizatora lub współorganizatora;
 • zdarzenia losowe, uniemożliwiające przeprowadzenie warsztatów w określonym wcześniej miejscu i czasie;

organizator ma prawo do odwołania warsztatów. Uczestnicy do 5 dni roboczych otrzymają całą kwotę wpłaconą wcześniej, przelewem na konto bankowe z którego dokonano wpłaty.

UDOSTĘPNIANIE WIZERUNKU

W trakcie trwania warsztatów mogą zostać wykonane zdjęcia, dokumentujące efekty prac Uczestników, które następnie zostaną opublikowane na stronie internetowej Pracowni i/lub na Facebooku oraz Intagramie. Na niektórych ujęciach mogą pojawić się również Uczestnicy warsztatów.

Jeżeli Uczestnik nie wyraża zgody na udostępnianie wizerunku, ma obowiązek poinformowania o tym Organizatora przed rozpoczęciem warsztatów.

REKLAMACJE

Uczestnik może złożyć reklamację z powodu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy przez Organizatora.

Reklamację należy złożyć w formie pisemnej na adres siedziby Organizatora lub mailowo na adres: kontakt@saileath.com

Reklamacja powinna zawierać: dane teleadresowe Uczestnika, nazwę Wydarzenia, którego reklamacja dotyczy, określenie przedmiotu reklamacji, przedstawienie okoliczności uzasadniających reklamację oraz podpis reklamującego – w przypadku reklamacji złożonej w formie pisemnej.

Reklamacja może być złożona w terminie miesiąca od ostatniego dnia zaistnienia zdarzenia stanowiącego przedmiot reklamacji. Reklamację złożoną po upływie tego terminu pozostawia się bez rozpoznania, o czym Organizator niezwłocznie zawiadamia Uczestnika.

Organizator niezwłocznie potwierdza przyjęcie reklamacji drogą elektroniczną, przesyłając potwierdzenie mailowe do zgłaszającego. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia jej przyjęcia. O sposobie załatwienia reklamacji Organizator zawiadamia Zgłaszającego drogą elektroniczną, przesyłając informację zwrotną wraz z uzasadnieniem.

Złożenie reklamacji nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty za warsztaty.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie podlegają weryfikacji - czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Weryfikacji dokonuję poprzez porównanie danych osoby wystawiającej opinię z danymi osób dokonujących zakupu, dlatego dla ułatwienia tego procesu możesz podać przy wystawieniu opinii nr zamówienia lub nazwisko osoby zamawiającej np. "Anna, nr 1208"; "Ania, Kowalska"; "APK, Kowalska" itp. W trakcie weryfikacji nr zamówienia lub podane nazwisko zostaną ukryte. !!Podanie dodatkowych danych (nazwiska, numeru zamówienia) ułatwi mi jedynie szybszą weryfikację opinii. Dziękuję za poświęcony czas na jej wystawienie.

8 listopada 2022

Zapisując się na warsztat otwierania zmysłów wino & skóra byłam nieco sceptyczna… Wino owszem może pobudzać zmysły, ale skóra??? Okazuje się, że dziewczyny jednak działają cuda. Połączyły te dwie dziedziny idealnie. Czas minął niepostrzeżenie! Fantastyczne doznanie, polecam i więcej nie zdradzam :)

11 listopada 2022

Odbieranie zmysłami otaczającego świata zawsze było mi bliskie: smakowanie potraw, wąchanie ich, dotykanie tkanin jako najważniejszy test przed zakupem nowej rzeczy itd. Całe życie mocno opieram się o swój zmysł węchu, jestem rodzinnym testerem świeżości produktów i ich przydatności do spożycia:) Moje poczucie smaku chyba pasuje domownikom i przyjaciołom, bo chętnie kosztują moich potraw. Jakież zatem było moje zdziwienie, kiedy na warsztatach okazało się, że wyłączając wzrok inaczej odbieram fakturę, że skóra potrafi rozmaicie i zaskakująco pachnieć, że mój w innych przypadkach wyczulony smak nie umie rozróżnić głębi smakowych zawartych w różnych winach.... eksplorując natomiast te ograniczenia w czasie trwania warsztatów, w trakcie m.in. rozmów, okazywało się, że czuję tylko jeszcze nie potrafię nazwać, że dostrzegam różnice, tylko brakuje mi pewności, aby je zwerbalizować. Czas spędzony na warsztatach dał mi nie tylko wiele radości- super towarzystwo i zabawa- ale taką chwilę oddechu, zatrzymania, bycia tu i teraz jak w trakcie praktykowania jogi. Odkryłam kawełek nowej siebie. Dziękuję Karolinie i Ani za to doświadczenie.

11 listopada 2022

Ze znnajomymi dźwiękami, smakami, zapachami, zawsze wiązałam swoje wspomnienia: dźwięk kartkowania książki przez babcię, smak pierwszych malin z ogrodu, zapach pierników na święta... Warsztaty były dla mnie równocześnie podróżą po ukochanych wspomnieniach, ale i źródłem całkiem nowych, które zostaną ze mną na zawsze - właśnie to jest ich największą wartością i właśnie dlatego zachęcam każdego do uczestnictwa w tej przygodzie.

2 grudnia 2022

Na warsztatach jesteś tu i teraz. Daje to niesamowitą możliwość odkrywania siebie, skupienia się na sobie i swoich odczuciach. Warsztaty na nowo otwierają zmysły przez co nie raz można zaskoczyć samego siebie.

2 grudnia 2022

To było niecodzienne wydarzenie. Można było zatrzymać się na chwilę, poczuć coś nad czym człowiek na co dzień się nie zastanawia. Na warsztacie zachwyciła mnie przede wszystkim super atmosfera! Ale też podobała mi się nietypowa forma tych Warsztatów - przeplatanie części skórzanej z częścią smakową. Dzięki temu nie było nudy. I zarówno Karolina jak i Magda przygotowały swoje części w taki sposób, że to tytułowe Otwieranie Zmysłów naprawdę się zadziało!

19 grudnia 2022

Warsztaty otwierania zmysłów były dla mnie nowym, inspirującym doświadczeniem. Zachwyciło mnie to, że w Pracowni można było zapomnieć o codzienności i oddać się twórczej pracy pod okiem eksperta. Atutem Warsztatów była swobodna atmosfera, dzięki której każdy uczestnik mógł bez pośpiechu, w swoim tempie skupić się na działaniu i tworzeniu wyjątkowych rzeczy. Dodatkowo czas umilały pyszne, kulinarne eksperymenty z Magdą (SYTObrunch).

19 grudnia 2022

Było trochę magicznie, a ja lubię magię. Za dziewczynami stoją ciekawe historie, które porwały mnie w świat skórzano-jabłkowy podczas warsztatu. Uczestniczyłam w takim wydarzeniu pierwszy raz w życiu i na pewno poleciłabym je każdemu. Ściskam Was mocno♥️ Ja bym chętnie poznała więcej takich "smaczków", o których wiecie tylko Wy, ale którymi możecie podzielić się z słuchaczkami. Najbardziej podobało mi się poruszenie zmysłów i samodzielne wykonanie pamiątki.

10 listopada 2023

Wyspaniale spędziłam czas i nauczyłam się wielu nowych rzeczy. To było popołudnie pełne słodyczy, dyskusji i zapachów. W warsztacie Karoliny panuje wybitna atmosfera!

10 listopada 2023

Warsztat otwierania zmysłów to takie oderwanie od rzeczywistości i codzienności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.