Warsztat Otwierania Zmysłów SKÓRA & KAWA - 22 kwietnia

Dostępność: Tymczasowo niedostępne
Cena: 280,00 zł 280.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Warsztat Otwierania Zmysłów jest podróżą ku doświadczaniu codzienności w głębszy sposób, w której to skóra i kawa stają się Twoimi przewodnikami. Przygotuj się na prawdziwą ucztę dla ciała, ducha i… zmysłów! 

Co Cię czeka podczas Warsztatu Otwierania Zmysłów?

Warsztat Otwierania Zmysłów jest tak zaplanowany, aby powoli się otwierać i zanurzać w świat doświadczeń zapachowych, smakowych i dotykowych. W trakcie naszego spotkania część rzemieślnicza będzie się przeplatać z degustacją... kawy!

Poczuj rzemiosło pod palcami

Na co dzień tworzę w skórze. Moimi dłońmi wytwarzam kawałek historii. To nimi odczuwam gładkość skóry, szorstkość nici, zimno metalowych narzędzi. Szyjąc, słyszę jak skóra delikatnie skrzypi przy każdym przeciągnięciu nici. Już nie patrzę gdzie jest kolejna dziurka, bo wyczuwam ją pod palcami. Również przy nawlekaniu nie muszę spoglądać, bo po prostu czuję nić pomiędzy opuszkami. Ty też to poczujesz. W trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów własnoręcznie uszyjesz wyrób, używając moich narzędzi i przechodząc przez wszystkie etapy wykonywania wyrobów kaletniczych.

Wchodząc do Pracowni na pewno poczujesz też specyficzny zapach skóry. W trakcie Warsztatu to właśnie skóra będzie jednym z Twoich przewodników. Jej zapach i tekstura pomoże Ci otworzyć Twoje zmysły węchu, słuchu i dotyku.

 

 

Czym smakuje kawa?

Kawa jest napojem, który ma zarówno wielu miłośników, co przeciwników. Ci drudzy często zarzucają jej zbyt kwaśny/gorzki smak. Ja też byłam wśród nich. Zmieniło się to dopiero za sprawą Alexa, który otworzył przede mną świat kaw speciality. Okazało się, że kawa może smakować pomidorami, owocami leśnymi, czy karmelem. A każdy może znaleźć wśród nich smak, który pokocha. Właśnie dlatego tym razem do współtworzenia Warsztatu zaprosiłam Alexa, baristę i współwłaściciela warszawskiej palarni kawy ROST Coffee That Cares. 

W trakcie Warsztatu, z pomocą Alexa wejdziesz w świat smaków i aromatów kawy. Naszą podróż rozpoczniemy od cuppingu* kilku kaw z palarni ROST. Dalej przejdziemy przez kilka alternatywnych metod parzenia, a na koniec Alex zdradzi przepis na pyszne domowe cappuccino – nie trzeba wiele by w domu mieć własną kawiarnię.

*Cupping - to po prostu degustacja kawy, polegająca na obserwacji smaków i aromatów zaparzonej kawy.

Do domu wrócisz z...

uszytym przez siebie skórzanym dodatkiem oraz kawą z palarni ROST. Dzięki temu Twoje zmysły ponownie otworzą się przy kolejnej porannej kawie :) 

 

 

Kto poprowadzi Warsztat Otwierania Zmysłów?

To wyjątkowe spotkanie prowadzone będzie przez przyjaciół z "dawnych lat" - Karolinę i Alexa. Dla nich praca jest prawdziwą pasją i spełnieniem marzeń. 

Mnie może już znasz :) Ja nazywam się Karolina i na co dzień tworzę markę Saileath, w której projektuję skórzane wyroby w autorskiej idei One For Life, a następnie szyje je ręcznie w mojej szczecińskiej Pracowni, w której to właśnie spotkamy się w trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów. Osobiste przedmioty Saileath tworzę dla ludzi, którzy chcą otaczać się przedmiotami, które coś dla nich znaczą. By, zamiast kilkunastu nic nieznaczących mieć te, które są ważne, bo są częścią ich historii.

Alex swoją przygodę z kawą rozpoczął w wieku 16 lat, a w końcu dorywcza praca zamieniła się w prawdziwą pasję. Dwa lata temu wraz z dwójką kolegów postanowił pójść o krok dalej i tak powstał ROST Coffee That Cares. Jak sam pisze: „każdą kawę poznaję, próbuję jej i ręcznie wypalam na małym, 5-kilogramowym piecu. Praca z kawą pozwala mi umilać dzień innym - za pomocą smacznych naparów, kremowych kaw mlecznych czy intensywnych espresso. Za to, praca z kawą speciality pozwala mi uświadamiać ludzi i dokładać swoją małą cegiełkę do walki ze zmianami klimatycznymi”.

 

Zastanawiasz się czy to jest dla Ciebie?

To spotkanie jest dla Ciebie idealne, jeśli:

 • lubisz w wartościowy lub kreatywny sposób spędzać swój wolny czas;

 • lubisz poznać nowe osoby, ale jednocześnie nie lubisz tłumów;

 • chcesz wejść w świat różnorodnych smaków i zapachów kawy, tylko potrzebujesz przewodnika, która pomoże Ci się w nim odnaleźć

 • chciałaś/eś spróbować swoich sił w rzemiośle, a może nawet w kaletnictwie i własnoręcznie wykonać wyrób;

 • lub po prostu, chcesz dać sobie przestrzeń na to, aby odkrywać świat na nowo przy pomocy swoich zmysłów!

 

Bilet otwierający zmysły na prezent:

Co powiesz na to, aby w ramach prezentu spędzić miło czas razem? Ja myślę, że najlepszym prezentem są WSPÓLNE wspomnienia! Albo też dawanie wyjątkowych wspomnień :) Właśnie dlatego bilet możesz zamówić dla bliskiej Ci osoby. 

 

WAŻNE INFORMACJE:

 • JEST TYLKO 6 MIEJSC!

 • Bilet dotyczy spotkania, które odbędzie się 22.04.2023, w godzinach 11:00-15:00

 • Na Warsztat Otwierania Zmysłów możesz zabrać swoją pociechę, ale pamiętaj o tym, że: Pracownia jest miejscem, w którym znajdują się maszyny i ostre narzędzia. Dlatego dzieci do 12 roku życia mogą tu przebywać tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

Nie pasuje Ci termin, albo nie ma już biletów? 

W zakładce WARSZTATY znajdziesz bilety na pozostałe terminy. A jeśli tam nie ma to możesz też zaproponować inny termin, poprzez ten FORMULARZ ZAPISU - napiszę do Ciebie, zanim wystartuje oficjalna sprzedaż biletów. 

 

 

____

REGULAMIN WARSZTATU OTWIERAJĄCEGO ZMYSŁY

 

Biorąc udział w Wydarzeniach organizowanych w Pracowni Saileath, akceptujesz zasady zawarte w poniższym Regulaminie.

 

Regulamin

WARSZTATY

Warsztaty obejmują wszystkie organizowane spotkania i warsztaty w pracowni.

CEL WARSZTATÓW

Celem warsztatów jest otworzenie zmysłów, poprzez pogłębianie wiedzy z zakresu kaletnictwa oraz poprzez degustację dań.  

ORGANIZATORZY

Organizatorem warsztatów jest SLTH Karolina Nowaczewska, ze stałym miejscem prowadzenia działalności gospodarczej przy ul. ks. bpa A. Naruszewicza 9/U1, 71-556 w Szczecinie. NIP: 8513262212, REGON: 389498180 

 

UCZESTNICY

Uczestnikiem warsztatów może zostać osoba, która poprzez dokonanie zgłoszenie na warsztaty, niniejszym zaakceptuje warunki Regulaminu.

Uczestnicy zobowiązani się do przestrzegania zasad BHP oraz bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty. Dodatkowo zobowiązani są do zachowania czystości w miejscu prowadzenia warsztatów.

Uczestnicy, którzy nie będą przestrzegać zasad BHP, stosować się do bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty i tym będą narażać swoje zdrowie na uszczerbek lub stwarzać zagrożenie uszkodzenia mienia Pracowni, to będę zmuszona Was poprosić o opuszczenie Pracowni. 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń osób prowadzących warsztaty.

ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY

Zgłoszenia można dokonać poprzez:

 1. Zakup biletu na stronie https://www.saileath.com/woz-bilet-2 
 2. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata za bilet wstępu.
 3. Ten bilet dotyczy spotkania, które odbędzie się 22.04.2023, w godzinach 11:00-15:00

PŁATNOŚĆ

Płatności można dokonać poprzez:

 • szybkie płatności Przelewy24 - BLIK lub przelew online
 • przelew tradycyjny na konto bankowe (mBank):

SLTH Karolina Nowaczewska

96 1140 2004 0000 3102 8032 4027

REZYGNACJA UCZESTNIKA

Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów należy poinformować Organizatora o rezygnacji Uczestnika, mailowo: kontakt@saileath.com

Przy rezygnacji z warsztatów w terminie do tygodnia przed wyznaczonym dniem warsztatów Organizator zwraca 100% dokonanej wpłaty. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż tydzień przed planowanym terminem warsztatów Organizator nie zwraca dokonanej wpłaty.

ODWOŁANIE WARSZTATÓW

W wyjątkowych sytuacjach, m.in., jak poniżej:

 • niska frekwencja (ilość chętnych uczestników poniżej określonej grupy minimalnej);
 • rezygnacja organizatora lub współorganizatora;
 • zdarzenia losowe, uniemożliwiające przeprowadzenie warsztatów w określonym wcześniej miejscu i czasie;

organizator ma prawo do odwołania warsztatów. Uczestnicy do 5 dni roboczych otrzymają całą kwotę wpłaconą wcześniej, przelewem na konto bankowe z którego dokonano wpłaty.

UDOSTĘPNIANIE WIZERUNKU

W trakcie trwania warsztatów mogą zostać wykonane zdjęcia, dokumentujące efekty prac Uczestników, które następnie zostaną opublikowane na stronie internetowej Pracowni i/lub na Facebooku oraz Intagramie. Na niektórych ujęciach mogą pojawić się również Uczestnicy warsztatów.

Jeżeli Uczestnik nie wyraża zgody na udostępnianie wizerunku, ma obowiązek poinformowania o tym Organizatora przed rozpoczęciem warsztatów.

REKLAMACJE

Uczestnik może złożyć reklamację z powodu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy przez Organizatora.

Reklamację należy złożyć w formie pisemnej na adres siedziby Organizatora lub mailowo na adres: kontakt@saileath.com

Reklamacja powinna zawierać: dane teleadresowe Uczestnika, nazwę Wydarzenia, którego reklamacja dotyczy, określenie przedmiotu reklamacji, przedstawienie okoliczności uzasadniających reklamację oraz podpis reklamującego – w przypadku reklamacji złożonej w formie pisemnej.

Reklamacja może być złożona w terminie miesiąca od ostatniego dnia zaistnienia zdarzenia stanowiącego przedmiot reklamacji. Reklamację złożoną po upływie tego terminu pozostawia się bez rozpoznania, o czym Organizator niezwłocznie zawiadamia Uczestnika.

Organizator niezwłocznie potwierdza przyjęcie reklamacji drogą elektroniczną, przesyłając potwierdzenie mailowe do zgłaszającego. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia jej przyjęcia. O sposobie załatwienia reklamacji Organizator zawiadamia Zgłaszającego drogą elektroniczną, przesyłając informację zwrotną wraz z uzasadnieniem.

Złożenie reklamacji nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty za warsztaty.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie podlegają weryfikacji - czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Weryfikacji dokonuję poprzez porównanie danych osoby wystawiającej opinię z danymi osób dokonujących zakupu, dlatego dla ułatwienia tego procesu możesz podać przy wystawieniu opinii nr zamówienia lub nazwisko osoby zamawiającej np. "Anna, nr 1208"; "Ania, Kowalska"; "APK, Kowalska" itp. W trakcie weryfikacji nr zamówienia lub podane nazwisko zostaną ukryte. !!Podanie dodatkowych danych (nazwiska, numeru zamówienia) ułatwi mi jedynie szybszą weryfikację opinii. Dziękuję za poświęcony czas na jej wystawienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.