Warsztat Otwierania Zmysłów skóra & smaki 26.11.2022 - bilet

Dostępność: Tymczasowo niedostępne
Cena: 285,00 zł 285.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Wkrótce ruszą zapisy na ostatni Warsztat Otwierania Zmysłów w tym roku, który odbędzie się 10.12.2022!

 

W trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów krok po kroku będziesz używać swoich zmysłów tak, jak na co dzień tego nie robisz i wystawiać je na nowe doświadczenia!

Co Cię czeka podczas Warsztatu Otwierania Zmysłów?

Warsztat Otwierania Zmysłów jest tak zaplanowany, aby powoli się otwierać i zanurzać w świat doświadczeń zapachowych, smakowych czy dotykowych. W trakcie naszego spotkania część rzemieślnicza będzie się przeplatać wraz ze smakami przygotowanymi przez Magdę z SYTObrunch.

Poczuj rzemiosło pod palcami

Na co dzień tworzę w skórze. Moimi dłońmi wytwarzam kawałek historii. To nimi odczuwam gładkość skóry, szorstkość nici, zimno metalowych narzędzi. Szyjąc, słyszę jak skóra delikatnie skrzypi przy każdym przeciągnięciu nici. Już nie patrzę gdzie jest kolejna dziurka, bo wyczuwam ją pod palcami. Również przy nawlekaniu nie muszę spoglądać, bo po prostu czuję nić pomiędzy opuszkami. Ty też to poczujesz. W trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów własnoręcznie uszyjesz wyrób, używając moich narzędzi i przechodząc przez wszystkie etapy wykonywania wyrobów kaletniczych.

Wchodząc do Pracowni na pewno poczujesz też specyficzny zapach skóry. W trakcie Warsztatu to właśnie skóra będzie jednym z Twoich przewodników. Jej zapach i tekstura pomoże Ci otworzyć Twoje zmysły węchu, słuchu i dotyku.

 

 

Zatop się w smaku 

Podczas Warsztatu poznasz również autorkę projektu SYTObrunch. Magda jak sama o pisze: "coraz częściej gotuje intuicyjnie, kombinuje, mieszam, bo zwyczajnie staram się zagłębić w smaki. Zaczynam od dotyku. Potem wącham poszczególne składniki. W domu próbuje każdej przyprawy, porównuje smaki tych samych produktów, ale innych producentów. Próbuje, próbuje i jeszcze raz próbuje. Zachwycam się smakami i różnorodnością warstw."

Dokładnie to samo Magda pokaże Ci podczas zbliżających się Warsztatów Otwierania Zmysłów. Z zasłoniętymi oczami spróbujesz rozłożyć na czynniki pierwsze cztery podstawowe smaki: słony, słodki, kwaśny oraz gorzki. Na własnym języku poczujesz różnice pomiędzy poszczególnymi produktami, zatopisz się w głębi poszczególnych smaków i odkryjesz je na nowo. Po swojemu.

Do domu wrócisz z...

uszytym przez siebie wyrobem oraz z jednym ze specjałów Magdy, zamkniętym w słoiczku. Dzięki temu wspomnienie tego dnia będzie z Tobą jeszcze przez długi czas!

 

Kto poprowadzi Warsztat Otwierania Zmysłów?

To wyjątkowe spotkanie prowadzone będzie przez dwie koleżanki, Karolinę i Magdę, dla których praca jest prawdziwą pasją i spełnieniem marzeń. 

Mnie może już znasz :) Ja nazywam się Karolina i na co dzień tworzę markę Saileath, w której projektuję skórzane wyroby w autorskiej idei One For Life, a następnie szyje je własnoręcznie w mojej szczecińskiej Pracowni, w której to właśnie spotkamy się w trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów. Każdy wyrób tworzony jest z miłości do tradycji, planety oraz różnorodnych ludzi!

Magdę poznałam za sprawą jej autorskiego projektu, który na co dzień tworzy w Szczecinie. Jak sama o sobie pisze, łączy smaki i ludzi przy jednym stole. SYTObrunch, bo tak nazwała swój projekt jest niedzielnym wydarzeniem cyklicznym, w trakcie którego do wspólnego stołu zasiadają na pozór obce sobie osoby, aby wspólnie spędzić czas, poznać nowe smaki i siebie nawzajem. Ten stół połączył i nas!

 

Zastanawiasz się czy to jest dla Ciebie?

To spotkanie jest dla Ciebie idealne, jeśli:

 • chciał_byś otworzyć się i skupić na nowych doznaniach;

 • lubisz w wartościowy sposób spędzać swój wolny czas;

 • lubisz poznać nowe osoby, ale jednocześnie nie lubisz tłumów;

 • zawsze chciałaś/eś być jak uczestnik/czka Master Chefa i tak jak oni próbować dań i produktów z zasłoniętymi oczami;

 • chciałaś/eś spróbować swoich sił w rzemiośle, a może nawet w kaletnictwie i własnoręcznie wykonać wyrób;

 • lub po prostu, chcesz dać sobie przestrzeń na to, aby odkrywać świat na nowo przy pomocy swoich zmysłów!

 

Bilet otwierający zmysły na prezent:

Co powiesz na to, aby w ramach prezentu spędzić miło czas razem? Ja myślę, że najlepszym prezentem są WSPÓLNE wspomnienia! Albo też dawanie wyjątkowych wspomnień :) Właśnie dlatego bilet możesz zamówić dla bliskiej Ci osoby. 

 

WAŻNE INFORMACJE:

 • JEST TYLKO 6 MIEJSC!

 • Bilet dotyczy spotkania, które odbędzie się 26.11.2022 w godzinach 13:00-17:00.

 • Na Warsztat Otwierania Zmysłów możesz zabrać swoją pociechę, ale pamiętaj o tym, że: Pracownia jest miejscem, w którym znajdują się maszyny i ostre narzędzia. Dlatego dzieci do 12 roku życia mogą tu przebywać tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

Nie pasuje Ci termin, albo nie ma już biletów? 

W zakładce WARSZTATY znajdziesz bilety na pozostałe terminy. A jeśli tam nie ma to możesz też zaproponować inny termin, poprzez ten FORMULARZ ZAPISU - napiszę do Ciebie, zanim wystartuje oficjalna sprzedaż biletów. 

 

 

____

REGULAMIN WARSZTATU OTWIERAJĄCEGO ZMYSŁY

 

Biorąc udział w Wydarzeniach organizowanych w Pracowni Saileath, akceptujesz zasady zawarte w poniższym Regulaminie.

 

Regulamin

 

WARSZTATY

Warsztaty obejmują wszystkie organizowane spotkania i warsztaty w pracowni.

 

CEL WARSZTATÓW

Celem warsztatów jest otworzenie zmysłów, poprzez pogłębianie wiedzy z zakresu kaletnictwa oraz poprzez degustację dań.  

 

ORGANIZATORZY

Organizatorem warsztatów jest SLTH Karolina Nowaczewska, ze stałym miejscem prowadzenia działalności gospodarczej przy ul. Belgijska 10a/9, 71-795 w Szczecinie. NIP: 8513262212, REGON: 389498180 

 

UCZESTNICY

Uczestnikiem warsztatów może zostać osoba, która poprzez dokonanie zgłoszenie na warsztaty, niniejszym zaakceptuje warunki Regulaminu.

Uczestnicy zobowiązani się do przestrzegania zasad BHP oraz bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty. Dodatkowo zobowiązani są do zachowania czystości w miejscu prowadzenia warsztatów.

Uczestnicy, którzy nie będą przestrzegać zasad BHP, stosować się do bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty i tym będą narażać swoje zdrowie na uszczerbek lub stwarzać zagrożenie uszkodzenia mienia Pracowni, to będę zmuszona Was poprosić o opuszczenie Pracowni. 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń osób prowadzących warsztaty.

 

ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY

Zgłoszenia można dokonać poprzez:

 1. Zakup biletu na stronie https://www.saileath.com/warsztaty 
 2. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata za bilet wstępu.
 3. Ten bilet dotyczy spotkania, które odbędzie się 26.11.2022 w godzinach 13:00-17:00.

 

PŁATNOŚĆ

Płatności można dokonać poprzez:

 • szybkie płatności Przelewy24 - BLIK lub przelew online
 • przelew tradycyjny na konto bankowe (mBank):

SLTH Karolina Nowaczewska

96 1140 2004 0000 3102 8032 4027

 

REZYGNACJA UCZESTNIKA

Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów należy poinformować Organizatora o rezygnacji Uczestnika, mailowo: kontakt@saileath.com

Przy rezygnacji z warsztatów w terminie do tygodnia przed wyznaczonym dniem warsztatów Organizator zwraca 100% dokonanej wpłaty. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż tydzień przed planowanym terminem warsztatów Organizator nie zwraca dokonanej wpłaty.

 

ODWOŁANIE WARSZTATÓW

W wyjątkowych sytuacjach, m.in., jak poniżej:

 • niska frekwencja (ilość chętnych uczestników poniżej określonej grupy minimalnej);
 • rezygnacja organizatora lub współorganizatora;
 • zdarzenia losowe, uniemożliwiające przeprowadzenie warsztatów w określonym wcześniej miejscu i czasie;

organizator ma prawo do odwołania warsztatów. Uczestnicy do 5 dni roboczych otrzymają całą kwotę wpłaconą wcześniej, przelewem na konto bankowe z którego dokonano wpłaty.

 

UDOSTĘPNIANIE WIZERUNKU

W trakcie trwania warsztatów mogą zostać wykonane zdjęcia, dokumentujące efekty prac Uczestników, które następnie zostaną opublikowane na stronie internetowej Pracowni i/lub na Facebooku oraz Intagramie. Na niektórych ujęciach mogą pojawić się również Uczestnicy warsztatów.

Jeżeli Uczestnik nie wyraża zgody na udostępnianie wizerunku, ma obowiązek poinformowania o tym Organizatora przed rozpoczęciem warsztatów.

 

REKLAMACJE

Uczestnik może złożyć reklamację z powodu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy przez Organizatora.

Reklamację należy złożyć w formie pisemnej na adres siedziby Organizatora lub mailowo na adres: kontakt@saileath.com

Reklamacja powinna zawierać: dane teleadresowe Uczestnika, nazwę Wydarzenia, którego reklamacja dotyczy, określenie przedmiotu reklamacji, przedstawienie okoliczności uzasadniających reklamację oraz podpis reklamującego – w przypadku reklamacji złożonej w formie pisemnej.

Reklamacja może być złożona w terminie miesiąca od ostatniego dnia zaistnienia zdarzenia stanowiącego przedmiot reklamacji. Reklamację złożoną po upływie tego terminu pozostawia się bez rozpoznania, o czym Organizator niezwłocznie zawiadamia Uczestnika.

Organizator niezwłocznie potwierdza przyjęcie reklamacji drogą elektroniczną, przesyłając potwierdzenie mailowe do zgłaszającego. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia jej przyjęcia. O sposobie załatwienia reklamacji Organizator zawiadamia Zgłaszającego drogą elektroniczną, przesyłając informację zwrotną wraz z uzasadnieniem.

Złożenie reklamacji nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty za warsztaty.

 

 

Opinie o produkcie (3)

8 listopada 2022

Zapisując się na warsztat otwierania zmysłów wino & skóra byłam nieco sceptyczna… Wino owszem może pobudzać zmysły, ale skóra??? Okazuje się, że dziewczyny jednak działają cuda. Połączyły te dwie dziedziny idealnie. Czas minął niepostrzeżenie! Fantastyczne doznanie, polecam i więcej nie zdradzam :)

11 listopada 2022

Odbieranie zmysłami otaczającego świata zawsze było mi bliskie: smakowanie potraw, wąchanie ich, dotykanie tkanin jako najważniejszy test przed zakupem nowej rzeczy itd. Całe życie mocno opieram się o swój zmysł węchu, jestem rodzinnym testerem świeżości produktów i ich przydatności do spożycia:) Moje poczucie smaku chyba pasuje domownikom i przyjaciołom, bo chętnie kosztują moich potraw. Jakież zatem było moje zdziwienie, kiedy na warsztatach okazało się, że wyłączając wzrok inaczej odbieram fakturę, że skóra potrafi rozmaicie i zaskakująco pachnieć, że mój w innych przypadkach wyczulony smak nie umie rozróżnić głębi smakowych zawartych w różnych winach.... eksplorując natomiast te ograniczenia w czasie trwania warsztatów, w trakcie m.in. rozmów, okazywało się, że czuję tylko jeszcze nie potrafię nazwać, że dostrzegam różnice, tylko brakuje mi pewności, aby je zwerbalizować. Czas spędzony na warsztatach dał mi nie tylko wiele radości- super towarzystwo i zabawa- ale taką chwilę oddechu, zatrzymania, bycia tu i teraz jak w trakcie praktykowania jogi. Odkryłam kawełek nowej siebie. Dziękuję Karolinie i Ani za to doświadczenie.

11 listopada 2022

Ze znnajomymi dźwiękami, smakami, zapachami, zawsze wiązałam swoje wspomnienia: dźwięk kartkowania książki przez babcię, smak pierwszych malin z ogrodu, zapach pierników na święta... Warsztaty były dla mnie równocześnie podróżą po ukochanych wspomnieniach, ale i źródłem całkiem nowych, które zostaną ze mną na zawsze - właśnie to jest ich największą wartością i właśnie dlatego zachęcam każdego do uczestnictwa w tej przygodzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl