VOUCHER na Warsztat Otwierania Zmysłów

Dostępność: duża ilość
Czas realizacji: 1 dzień
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 330,00 zł 330.00
ilość szt.
Zyskujesz 33 pkt [?]

towar niedostępny

Dodaj do listy MARZEŃ!
* - Pole wymagane

Opis

Co powiesz na to, aby w ramach prezentu spędzić miło czas razem? Ja myślę, że najlepszym prezentem są WSPÓLNE wspomnienia! Albo też dawanie wyjątkowych wspomnień :)

Voucher na Warsztat pozwoli bliskiej Ci osobie doświadczyć codzienności w niecodzienny sposób. Za sprawą prezentu od Ciebie będzie mogła/mógł odpocząć, choć na chwilę zapomnieć o wszystkich sprawach, otworzyć swoje zmysły i spróbować swoich sił w rzemiośle. Voucher daje możliwość wyboru dowolnego terminu na Warsztat.   

 

Jak działa bon?

Voucher dostępny jest w dwóch wersjach: fizycznej i do samodzielnego wydruku. Jednak niezależnie od rodzaju, na każdym z nich znajduje się kod, który przy zamawianiu Biletu na Warsztat obniży zamówienie obdarowanej przez Ciebie osoby o wartość Vouchera. Wystarczy, że go wpisze przy zamówieniu w polu "kod rabatowy".

Voucher jest personalizowany. Jeśli chcesz mogę wypisać go na etapie pakowania. W takim wypadku przy zamówieniu dodaj komentarz z imieniem lub imieniem i nazwiskiem obdarowywanej osoby.

Więcej informacji o stosowaniu Vouchera znajdziesz w jego regulaminie u dołu strony. 

 

Czym jest Warsztatu Otwierania Zmysłów?

Warsztat Otwierania Zmysłów jest podróżą ku doświadczaniu codzienności w niecodzienny sposób, w której to skóra stanie się Twoim przewodnikiem. Za każdym razem do współtworzenia Warsztatu zapraszam inną osobę. Do tej pory odbył się Warsztat z Anią z Winnicy Kojder, Magdą prowadzącą projekt SYTObrunch oraz Karoliną z Sadów Rajewscy.

Kolejny cykl spotkań otwierających zmysły oraz daty spotkań ogłoszę w drugiej połowie lutego. Przygotuj się na prawdziwą ucztę dla ciała, ducha i… zmysłów!

 

Co ją/jego czeka podczas Warsztatu Otwierania Zmysłów?

Warsztat Otwierania Zmysłów jest tak zaplanowany, aby powoli się otwierać i zanurzać w świat doświadczeń zapachowych, smakowych i dotykowych. W trakcie naszego spotkania część rzemieślnicza będzie się przeplatać z... już wkrótce się dowiesz z czym :)

Rzemiosło pod palcami

Na co dzień tworzę w skórze. Moimi dłońmi wytwarzam kawałek historii. To nimi odczuwam gładkość skóry, szorstkość nici, zimno metalowych narzędzi. Szyjąc, słyszę jak skóra delikatnie skrzypi przy każdym przeciągnięciu nici. Już nie patrzę gdzie jest kolejna dziurka, bo wyczuwam ją pod palcami. Również przy nawlekaniu nie muszę spoglądać, bo po prostu czuję nić pomiędzy opuszkami. On/a też to poczuje. W trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów własnoręcznie uszyje wyrób, używając moich narzędzi i przechodząc przez wszystkie etapy wykonywania wyrobów kaletniczych.

Wchodząc do Pracowni na pewno poczuje też specyficzny zapach skóry. W trakcie Warsztatu to właśnie skóra będzie jednym z jej/jego przewodników. Zapach i tekstura skóry pomoże otworzyć zmysły węchu, słuchu i dotyku.

 

 

 

Do domu wróci z...

uszytym przez siebie wyrobem. Dzięki temu wspomnienie tego dnia będzie z nią/nim jeszcze przez długi czas!

 

Kto poprowadzi Warsztat Otwierania Zmysłów?

To wyjątkowe spotkanie prowadzone będzie przeze mnie - nazywam się Karolina i na co dzień tworzę markę Saileath, w której projektuję skórzane wyroby w autorskiej idei One For Life, a następnie szyje je własnoręcznie w mojej szczecińskiej Pracowni, w której to właśnie spotkamy się w trakcie Warsztatu Otwierania Zmysłów. Każdy wyrób tworzony jest z miłości do tradycji, planety oraz różnorodnych ludzi!

W lutym opowiem o osobach, które tym razem zaproszę do współtworzenia Warsztatu Otwierania Zmysłów. 

 

Zastanawiasz się czy to jest dobry prezent?

To spotkanie spodoba się bliskiej Ci osobie, jeśli:

 • chciał_by otworzyć się i skupić na nowych doznaniach;

 • lubi w wartościowy sposób spędzać swój wolny czas;

 • lubi poznać nowe osoby, ale jednocześnie nie lubi tłumów;

 • wiesz, że chciał_by spróbować swoich sił w rzemiośle, a może nawet w kaletnictwie i własnoręcznie wykonać wyrób;

 • lub po prostu, chcesz dać jej/mu przestrzeń na to, aby mogła/mógł odkrywać świat na nowo przy pomocy swoich zmysłów!

  

WAŻNE INFORMACJE:

 • Na każdym Warsztacie Otwierania Zmysłów jest tylko 6 MIEJSC!

 • Osoby, które posiadają Voucher będą mogły zamówić bilet na konkretny Warsztat przed wszystkimi, aby mieć większą szansę wyboru terminu.
 • Na Warsztat z winem lub innym trunkiem mogą przyjść tylko pełnoletnie osoby. 

 • Można zabrać swoją pociechę, ale należy pamiętać o tym, że: Pracownia jest miejscem, w którym znajdują się maszyny i ostre narzędzia. Dlatego dzieci do 12 roku życia mogą tu przebywać tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

Nie pasuje Ci termin, albo nie ma już biletów? 

W zakładce WARSZTATY znajdziesz bilety na pozostałe terminy. A jeśli tam nie ma to możesz też zaproponować inny termin, poprzez ten FORMULARZ ZAPISU - napiszę do Ciebie, zanim wystartuje oficjalna sprzedaż biletów. 

 

 

____

Voucher na Warsztat Otwierania Zmysłów
Regulamin skrócony realizacji voucherów upominkowych Saileath:

 1. Voucher można nabyć w sklepie internetowym Saileath pod adresem www.saileath.com;
 2. Voucher na Warsztat Otwierania Zmysłów upoważnia do wyboru dowolnego terminu na te warsztaty;
 3. Voucher Saileath jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. W 2023 planowanych jest co najmniej 5 terminów Warsztatów;
 4. Na każdym z Warsztatów Otwierania Zmysłów jest maksymalnie 6 miejsc. Osoby, które posiadają Voucher mają możliwość wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu. Terminy na Warsztat będę podawać w drugiej połowie lutego. Aby móc skorzystać z tej możliwości, osoba obdarowana proszona jest o kontakt mailowy ze mną na początku lutego - kontakt@saileath.com;
 5. W przypadku wyboru produktów wartości wyższej od nominału bonu, Klient zobowiązany jest do dopłacenia różnicy, jeżeli zaś zostanie wybrany produkt o niższej wartości to różnica zostanie zwrócona w ramach bonu. Bon ten będzie można wykorzystać na dowolny produkt w sklepie Saileath;
 6. Voucher dostępny jest w jednym nominale - 330 zł;
 7. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę;
 8. Voucher Saileath jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. W 2023 planowanych jest co najmniej 5 terminów Warsztatów. 
 9. Jeśli chcesz, aby karta opiewała na inną kwotę, napisz do mnie na kontakt@saileath.com.

  

____

Biorąc udział w Wydarzeniach organizowanych w Pracowni Saileath, akceptujesz zasady zawarte w poniższym Regulaminie.

REGULAMIN WARSZTATU OTWIERAJĄCEGO ZMYSŁY

WARSZTATY

Warsztaty obejmują wszystkie organizowane spotkania i warsztaty w pracowni.

CEL WARSZTATÓW

Celem warsztatów jest otworzenie zmysłów, poprzez pogłębianie wiedzy z zakresu kaletnictwa oraz poprzez degustację dań.  

ORGANIZATORZY

Organizatorem warsztatów jest SLTH Karolina Nowaczewska, ze stałym miejscem prowadzenia działalności gospodarczej przy ul. ks. bpa A. Naruszewicza 9/U1, 71-556 w Szczecinie. NIP: 8513262212, REGON: 389498180 

UCZESTNICY

Uczestnikiem warsztatów może zostać osoba, która poprzez dokonanie zgłoszenie na warsztaty, niniejszym zaakceptuje warunki Regulaminu.

Uczestnicy zobowiązani się do przestrzegania zasad BHP oraz bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty. Dodatkowo zobowiązani są do zachowania czystości w miejscu prowadzenia warsztatów.

Uczestnicy, którzy nie będą przestrzegać zasad BHP, stosować się do bezpośrednich zaleceń osób prowadzących warsztaty i tym będą narażać swoje zdrowie na uszczerbek lub stwarzać zagrożenie uszkodzenia mienia Pracowni, to będę zmuszona Was poprosić o opuszczenie Pracowni. 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń osób prowadzących warsztaty.

ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY

Zgłoszenia można dokonać poprzez:

 1. Zakup biletu na stronie https://www.saileath.com/warsztaty
 2. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata za bilet wstępu.

PŁATNOŚĆ

Płatności można dokonać poprzez:

 • szybkie płatności Przelewy24 - BLIK lub przelew online
 • przelew tradycyjny na konto bankowe (mBank):

SLTH Karolina Nowaczewska

96 1140 2004 0000 3102 8032 4027

REZYGNACJA UCZESTNIKA

Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów należy poinformować Organizatora o rezygnacji Uczestnika, mailowo: kontakt@saileath.com

Przy rezygnacji z warsztatów w terminie do tygodnia przed wyznaczonym dniem warsztatów Organizator zwraca 100% dokonanej wpłaty. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż tydzień przed planowanym terminem warsztatów Organizator nie zwraca dokonanej wpłaty.

ODWOŁANIE WARSZTATÓW

W wyjątkowych sytuacjach, m.in., jak poniżej:

 • niska frekwencja (ilość chętnych uczestników poniżej określonej grupy minimalnej);
 • rezygnacja organizatora lub współorganizatora;
 • zdarzenia losowe, uniemożliwiające przeprowadzenie warsztatów w określonym wcześniej miejscu i czasie;

organizator ma prawo do odwołania warsztatów. Uczestnicy do 5 dni roboczych otrzymają całą kwotę wpłaconą wcześniej, przelewem na konto bankowe z którego dokonano wpłaty.

UDOSTĘPNIANIE WIZERUNKU

W trakcie trwania warsztatów mogą zostać wykonane zdjęcia, dokumentujące efekty prac Uczestników, które następnie zostaną opublikowane na stronie internetowej Pracowni i/lub na Facebooku oraz Intagramie. Na niektórych ujęciach mogą pojawić się również Uczestnicy warsztatów.

Jeżeli Uczestnik nie wyraża zgody na udostępnianie wizerunku, ma obowiązek poinformowania o tym Organizatora przed rozpoczęciem warsztatów.

REKLAMACJE

Uczestnik może złożyć reklamację z powodu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy przez Organizatora.

Reklamację należy złożyć w formie pisemnej na adres siedziby Organizatora lub mailowo na adres: kontakt@saileath.com

Reklamacja powinna zawierać: dane teleadresowe Uczestnika, nazwę Wydarzenia, którego reklamacja dotyczy, określenie przedmiotu reklamacji, przedstawienie okoliczności uzasadniających reklamację oraz podpis reklamującego – w przypadku reklamacji złożonej w formie pisemnej.

Reklamacja może być złożona w terminie miesiąca od ostatniego dnia zaistnienia zdarzenia stanowiącego przedmiot reklamacji. Reklamację złożoną po upływie tego terminu pozostawia się bez rozpoznania, o czym Organizator niezwłocznie zawiadamia Uczestnika.

Organizator niezwłocznie potwierdza przyjęcie reklamacji drogą elektroniczną, przesyłając potwierdzenie mailowe do zgłaszającego. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia jej przyjęcia. O sposobie załatwienia reklamacji Organizator zawiadamia Zgłaszającego drogą elektroniczną, przesyłając informację zwrotną wraz z uzasadnieniem.

Złożenie reklamacji nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty za warsztaty.

 

---

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

To również może Ci się spodobać:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie podlegają weryfikacji - czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Weryfikacji dokonuję poprzez porównanie danych osoby wystawiającej opinię z danymi osób dokonujących zakupu, dlatego dla ułatwienia tego procesu możesz podać przy wystawieniu opinii nr zamówienia lub nazwisko osoby zamawiającej np. "Anna, nr 1208"; "Ania, Kowalska"; "APK, Kowalska" itp. W trakcie weryfikacji nr zamówienia lub podane nazwisko zostaną ukryte. !!Podanie dodatkowych danych (nazwiska, numeru zamówienia) ułatwi mi jedynie szybszą weryfikację opinii. Dziękuję za poświęcony czas na jej wystawienie.

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu:

+48 507 278 261 | kontakt@saileath.com 

Dołącz do przyjaciół Saileath!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.