MEDIA

Saileath to nie tylko marka, to historia w każdym detalu. Osobiste przedmioty, które tworzę są jak kapsuły wspomnień, przechowujące unikalne historie. Jednak Saileath nie byłoby tym, kim jest, gdyby nie otaczające go narracje. To zarówno długie opowieści, które prowadzą nas do korzeni, jak i efemeryczne chwile teraźniejszości. Osobiście uwielbiam słuchać i dzielić się historiami.

Cieszę się, że mogę dzielić się tymi historiami z Wami za pośrednictwem portali internetowych, rozgłośni radiowych, telewizji i magazynów. Już teraz widzę, że mam niesamowite szczęście spotykać otwartych, ciepłych i wrażliwych dziennikarzy oraz pasjonatów rozmów. Dziękuję za możliwość dzielenia się Saileath z szerokim światem! 

 

NOIZZ: 

Karolina jest kaletniczką. "Jako społeczeństwo zostaliśmy oszukani"

KAROLINA POSZŁA W ŚLADY DZIADKA I JEST KALETNICZKĄ

— Zrzucono na nas odpowiedzialność za masową konsumpcję i przeciwstawianie się niej. Mój dziadek dziwił się, gdy opowiadałam mu, na jakich fundamentach chcę postawić swoją markę. Uważał, że to tzw. przerost formy nad treścią, bo dla niego było i jest oczywiste, że tworzy się rzecz na długie lata, a nie na sezon — mówi nam Karolina Nowaczewska.

...Zapraszam do poczytania...

(kwiecień 2024)

 

Podcast Pomorze Zachodnie Kreatywnie / Innowacyjnie / Nowocześnie:

Saileath Karolina Nowaczewska

— Każdy dodatek szyję ręcznie — mówi Karolina Nowaczewska, prowadząca markę Saileath, kolejna bohaterka naszego cyklu Pomorze Zachodnie Kreatywnie / Innowacyjnie / Nowocześnie i Podcastu o możliwościach. Dodaje:

— Nie używam dodatków, które mogą szybko się zepsuć. Jako projektantka nie chciałam przykładać ręki do tworzenia przedmiotów „na jeden sezon".

...Zapraszam do posłuchania...

(listopad 2023)

  

wSzczecinie.pl: 

Kiedyś miała niebieski młoteczek, dziś własną pracownię Saileath. Karolina Nowaczewska projektuje i szyje skórzane wyroby

Miała projektować jachty, ale praktycznie w ostatniej chwili zdecydowała się na zmianę swoich planów o 180 stopni. „Tata przez całe moje dzieciństwo powtarzał, żebym znalazła sobie taką pracę, którą będę kochać i jednocześnie będzie moją pasją” – opowiada Karolina Nowaczewska, kaletniczka i pomysłodawczyni marki Saileath.

...Zapraszam do poczytania...

(grudzień 2022)

  

Hot Magazine:

Wywiad z Saileath

Karolina Nowaczewska, założycielka marki Saileath, to projektantka i kaletniczka, której prace łączą w sobie te dwie dziedziny. Nasza rozmówczyni odziedziczyła miłość do kaletnictwa po swoim dziadku, który wprowadził ją w świat rzemiosła. W wywiadzie poznacie historię, inspiracje i wyzwania stojące za marką Saileath, a także spojrzycie głębiej w świat zrównoważonej mody, w której materiały odgrywają kluczową rolę. To opowieść o tworzeniu rzeczywistych wartości, które przetrwają próbę czasu i o pasji, która napędza kreatywność.

...Zapraszam do poczytania...

(listopad 2023)

 

GS24:

Od projektowania statków do kaletnictwa. Poznajcie szczeciniankę, która zmienia rynek skór.

- Chciałam projektować statki, ale los miał na mnie inny plan - Karolina Nowczewska, twórczyni marki Saileath, projektantka i kaletniczka opowiada o swojej pasji i zarazem pracy. 

...Zapraszam do poczytania...

 

(maj 2023)

 

Radio Zet: 

Portfel Pelikan - Najpiękniejsze prezenty prosto z Pomorza Zachodniego! 

Świąteczne prezenty to coroczne wyzwanie dla każdego. Szukając ciekawych, kreatywnych i innowacyjnych podarków, które spełnią oczekiwania obdarowanego nie raz borykamy się z ogromem propozycji. Nie mogło zabraknąć prezentowej klasyki w wyjątkowym wydaniu. Portfel, przygotowywany ręcznie w szczecińskiej manufakturze kaletniczej młodej projektantki z Saileath.

...Zapraszam do poczytania...

(grudzień 2023)

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu:

+48 507 278 261 | kontakt@saileath.com 

Dołącz do przyjaciół Saileath!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.