Specjalnie dla Ciebie


Jako, że wyroby Saileath szyte są przeze mnie w mojej własnej pracowni, jestem w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Mogę uszyć dla Ciebie produkt w innych wymiarach lub kolorze. 

Podoba Ci się idea Saileath, jednak nie znalazłeś/aś interesującego Cię produktu? Jeśli chcesz, mogę wykonać dla Ciebie projekt na Twoje indywidualne zamówienie!

Chciałabym Cię jednak uprzedzić, że produkty szyte na zamówienie nie podlegają zwrotowi. Czas oczekiwania może wynieść maksymalnie 45 dni. Więcej na ten temat w regulaminie sklepu.


ZMIANIA KOLORU NICI:

  • wybierz jeden z czterech kolorów - czerwony, kobaltowy niebieski, grafitowy albo brązowy. Wpisz w komentarzu do zamówienia, że chcesz, aby nici zostały zmienione i podaj kolor.
  • jeśli chcesz inny kolor, napisz do mnie wiadomość na maila kontakt@saileath.com, podaj w niej na jakim kolorze Ci zależy, a ja postaram się dla Ciebie go zamówić. Czas oczekiwania na materiały to maksymalnie 30 dni, czyli cały czas realizacji może wzrosnąć do maksymalnie 40 dni.

ZMIANA KOLORU SKÓRY:

Jeśli chcesz, abym uszyła Ci wybrany produkt z innej skóry, napisz do mnie wiadomość na maila kontakt@saileath.com. Podaj w niej na jakim kolorze Ci zależy, a ja postaram się dla Ciebie go zamówić. Czas oczekiwania na materiały to maksymalnie 30 dni, czyli cały czas realizacji może wzrosnąć do maksymalnie 45 dni.

ZMIANA WYMIARÓW:

Napisz do mnie wiadomość e-mail, jeśli chcesz, abym dostosowała wybrany przez Ciebie produkt do Twoich potrzeb, np. etui pod konkretny wymiar laptopa. 

Obecnie mam przygotowane wykrojniki w konkretnych wymiarach. Przy indywidualnym zamówieniu muszę go zmniejszyć lub powiększyć, dlatego czas oczekiwania może wynosić maksymalnie 30 dni. 

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Jeśli chodzi Ci po głowie jakiś pomysł i podoba Ci się idea One For Life, ale w sklepie nie ma interesującego Cię produktu, to jest to opcja dla Ciebie. Napisz do mnie na kontakt@saileath.com z informacją czego potrzebujesz. W wiadomości zawrzyj poniższe informacje:

  • co to ma być (etui, plecak etc.)
  • dla kogo (dla sportowca, dla studenta etc.)
  • co chcesz w tym trzymać (telefon, laptop, dokumenty)
  • jakie kolory Ci się podobają 
  • inne ważne dla Ciebie informacje, np. musi mieć dodatkową kieszeń na długopis. 

Jeśli zdecydujesz się na wykonanie projektu, zaproponuję Ci dwie opcje. Po wybraniu jednej z nich, mogę nanieść jeszcze do czterech poprawek. CENNIK:

OpcjaKoszt

Wymiana nici z podanych powyżej (czerwony, kobaltowy niebieski, grafitowy i brązowy)

bezpłatne
Wymiana nici na inny kolor
15 zł
Zmiana koloru skóry
40 zł
Dostosowanie wyrobu do własnych potrzeb, np. dodanie kieszeni, inne wymiary etc. 
od 40 zł

Indywidualny projekt (bez kosztów materiału i szycia)

80 zł

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu:

+48 507 278 261 | kontakt@saileath.com 

Dołącz do przyjaciół Saileath!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.