Po zamówieniu - szycie i pakowanie

Po tym jak otrzymam Twoje zamówienie przystępuję do pracy nad wyrobem. Wszystkie osobiste przedmioty Saileath szyję w mojej szczecińskiej pracowni. 

Każda skóra nieco od siebie się różni. Ponadto, jestem zwolenniczką szczerości materiału i pokazywania jego naturalnych cech, o ile ewentualne odstępstwa od przyjętej normy nie wpływają na trwałość. Dlatego też na wyrobach mogą pojawiać się drobne przebarwienia, kropeczki i blizny. Jednak dzięki temu każdy wyrób Saileath jest jedyny w swoim rodzaju!

Co więcej finalny przedmiot może się delikatnie różnić, od tego na zdjęciu, np. kolorem - być ciut ciemniejszy lub jaśniejszy. 

Zestaw naprawczy

Do każdej przesyłki dołączam instrukcję pielęgnacji wyrobów oraz zestaw naprawczy. W jego skład wchodzą dwie igły z nawleczoną nicią, instrukcja jak dokonać drobnej naprawy oraz zapasowe dodatki takie jak nit/knopik do ewentualnej wymiany. 

Dołączam również pastę do konserwacji skóry, która została wyprodukowana w rodzinnej pasiece Dzianek w Kielcach. 

Lniany woreczek

Niestety niewłaściwe przechowywanie wyrobów ze skóry, może skutkować wystąpieniem pleśni. Dlatego powinno się trzymać skórzane produkt w woreczkach z przewiewnych materiałów takich jak len. 

Właśnie dlatego każdy osobisty przedmiot Saileath pakuję w lniany woreczek, który nie tylko chroni wyrób podczas podróży. Ale także można wykorzystywać go do przechowywania produktów np. w okresie zimowym.


Pakowanie na prezent

Jeśli chcesz, żebym zapakowała osobisty przedmiot na prezent, napisz mi o tym w komentarzu do zamówienia. Koniecznie też podaj imię obdarowywanej osoby!

Pakowanie Less Waste

Paczki pakuję bez użycia folii. Przesyłkę wysyłam w kartonie zaklejonym papierową taśmą.

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu:

+48 507 278 261 | kontakt@saileath.com 

Dołącz do przyjaciół Saileath!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.