Personalizacja
Personalizacja

Każdy osobisty przedmiot Saileath jest szyty ręcznie w szczecińskiej Pracowni Saileath. Dzięki temu istnieje możliwość dodatkowej personalizacji każdego z nich, poprzez np. wybicie inicjałów, zmianę koloru skóry lub nici lub pełną personalizację formy (dodanie kieszonek, zmianę wymiarów etc.). 

ZMIANIA KOLORU NICI:

  • wybierz jeden z czterech kolorów - czerwony, kobaltowy niebieski, grafitowy albo brązowy. Wpisz w komentarzu do zamówienia, że chcesz, aby nici zostały zmienione i podaj kolor.
  • jeśli chcesz inny kolor, napisz do mnie wiadomość na maila kontakt@saileath.com, podaj w niej na jakim kolorze Ci zależy, a ja postaram się dla Ciebie go zamówić. Czas oczekiwania na materiały to maksymalnie 30 dni, czyli cały czas realizacji może wzrosnąć do maksymalnie 40 dni.

ZMIANA KOLORU SKÓRY:

Poniżej znajduje się próbnik kolorów skóry dostępnych w garbarni Il Ponte. Kolory, które są stale dostępne w Pracowni Saileath, to: czerwony (rosso), kobaltowy niebieski (cobalto), grafitowy (blu) albo brązowy (whisky). Jeśli chcesz, abym uszyła Ci etui ze skóry w innym kolorze, to napisz do mnie wiadomość na maila kontakt@saileath.com. Podaj w niej na jakim kolorze Ci zależy, a ja postaram się dla Ciebie go zamówić. Czas oczekiwania na materiały, to maksymalnie od 7 do 90 dni.

PERSONALIZACJA FORMY

Podoba Ci się któryś z osobistych przedmiotów, jednak zależy Ci na tym by np. torebka miała jeszcze jedną kieszonkę, albo etui było idealnie dopasowane do wymiarów Twojego laptopa? Jestem w stanie wykonać i taką personalizację. W takim wypadku proszę o wiadomość mailową na adres kontakt@saileath.com. Napisz w niej jakie zmiany Cię interesują. 

OPCJA CENA

Wymiana nici z podanych powyżej (czerwony, kobaltowy niebieski, grafitowy i brązowy)

bezpłatne
Wymiana nici na inny kolor
15 zł
Zmiana koloru skóry
40 zł
Dostosowanie wyrobu do własnych potrzeb, np. dodanie kieszeni, inne wymiary etc. 
od 80 zł
Wybijanie inicjałów  od 5 zł

!! Pamiętaj, że wyroby szyte na zamówienie nie podlegają zwrotom. Więcej na ten temat w regulaminie sklepu. 

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu:

+48 507 278 261 | kontakt@saileath.com 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.