Personalizacja
Personalizacja

Każdy osobisty przedmiot Saileath jest szyty ręcznie w szczecińskiej Pracowni Saileath. Dzięki temu istnieje możliwość dodatkowej personalizacji każdego z nich, poprzez np. wybicie inicjałów, zmianę koloru skóry lub nici lub pełną personalizację formy (dodanie kieszonek, zmianę wymiarów etc.). 

ZMIANIA KOLORU NICI:

  • wybierz jeden z czterech kolorów - czerwony, kobaltowy niebieski, grafitowy albo brązowy. Wpisz w komentarzu do zamówienia, że chcesz, aby nici zostały zmienione i podaj kolor.
  • jeśli chcesz inny kolor, napisz do mnie wiadomość na maila kontakt@saileath.com, podaj w niej na jakim kolorze Ci zależy, a ja postaram się dla Ciebie go zamówić. Czas oczekiwania na materiały to maksymalnie 30 dni, czyli cały czas realizacji może wzrosnąć do maksymalnie 40 dni.

ZMIANA KOLORU SKÓRY:

Poniżej znajduje się próbnik kolorów skóry dostępnych w garbarni Il Ponte. Kolory, które są stale dostępne w Pracowni Saileath, to: czerwony (rosso), kobaltowy niebieski (cobalto), grafitowy (blu) albo brązowy (whisky). Jeśli chcesz, abym uszyła Ci etui ze skóry w innym kolorze, to napisz do mnie wiadomość na maila kontakt@saileath.com. Podaj w niej na jakim kolorze Ci zależy, a ja postaram się dla Ciebie go zamówić. Czas oczekiwania na materiały, to maksymalnie od 7 do 90 dni.

PERSONALIZACJA FORMY

Podoba Ci się któryś z osobistych przedmiotów, jednak zależy Ci na tym by np. torebka miała jeszcze jedną kieszonkę, albo etui było idealnie dopasowane do wymiarów Twojego laptopa? Jestem w stanie wykonać i taką personalizację. W takim wypadku proszę o wiadomość mailową na adres kontakt@saileath.com. Napisz w niej jakie zmiany Cię interesują. 

CENNIK:

Opcja Koszt

Wymiana nici z podanych powyżej (czerwony, kobaltowy niebieski, grafitowy i brązowy)

bezpłatne
Wymiana nici na inny kolor
15 zł
Zmiana koloru skóry
40 zł
Dostosowanie wyrobu do własnych potrzeb, np. dodanie kieszeni, inne wymiary etc. 
od 80 zł

!! Pamiętaj, że wyroby szyte na zamówienie nie podlegają zwrotom. Więcej na ten temat w regulaminie sklepu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.